Maksymalny poziom komfortu i obsługi czeka na graczy z Polski u bukmachera Mostbet, gdzie zawsze możesz obstawiać zakłady sportowe lub grać w kasynie online. Aktywnie pracujemy nad poszerzeniem oferty gier w kasynie internetowym Mostbet, a także zapewnieniem wysokich kursów, różnorodnych gier, różnych bonusów i promocji, darmowych zakładów, darmowych spinów i szybkich wypłat. A wygodna aplikacja mobilna nie pozwoli Ci rozstać się z ulubioną grą nawet na minutę!

Wydawnictwo Zalubowski

Wydawnictwo Zalubowski

Zamknij menu

Podręcznik do rysunku architektonicznego

Podręcznik do rysunku architektonicznego

Szkoła Rysunku Zalubowski rozpoczyna prace nad przygotowaniem podręcznika rysunku architektonicznego. Książka będzie kompendium nie tylko pragmatycznej wiedzy, lecz także próbą uchwycenia ducha architektury i istoty jej projektowania.

Architekturę można wyrażać na wiele sposobów a współcześnie szeroko stosowane nowoczesne technologie wypierają wiele pierwotnych form w tym m.in. rysunek. Czy jest to jednak zjawisko trwałe? Czym jest rysunek architektoniczny? Co stanowi o jego walorach? Czy jedynie poprawność geometryczna? Te i wiele innych rodzących się pytań nadaje kierunek pracy nad podręcznikiem.

Materiał zgromadzony przez lata w szkole oraz szereg doświadczeń daje solidną podstawę teoretyczną, którą chcemy wspólnie ubrać w słowa i obrazy, a następnie przekazać nie tylko przyszłym i obecnym studentom architektury, lecz każdemu dla kogo rysunek, jak i architektura są obiektami fascynacji.

Zakończenie obecnie prowadzonych prac planowane jest na 2023 r.

KONTAKT

telefon: 502 027 408
mail: galeria@galeriazalubowski.pl

SOCIAL MEDIA

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę